Jazz Square

Kód produktu J004
 • Kalkulovaná cena
  26 000,- Kč
 • Základní cena
  26 000,- 
Parametry pro výpočet ceny
D
P
K
M

Snubní prsteny jsou hladké a lesklé. Dámský vzor je osázený do čtverce uspořádanými devíti zirkony o velikosti 1,25 mm. Ručně provedená rytinka kolem kamenů dává vyniknout čtvercovému tvaru tohoto dekoru. Uvedená cena s briliantem se může snížit s ohledem na velikost briliantu.Profil Jazz je oblíbený soudkovitý tvar prstenu s jemným zaoblením uvnitř i vně o šířce 5,2 mm. Umožňuje snadnou manipulaci a pohodlné nošení bez nepříjemných ostrých hran. Je zejména vhodný pro prsty s velkými klouby.

 • BAREVNÉ VARIANTY Žluté Bílé Červené Dvoubarevné Stříbrné
 • PARAMETRYváha: 10gšířka: 5,2mm Profil (kliknutím zobrazíte ve 3D)
  Profil Jazz - klikněte pro 3D profil
 • Stříbrná varianta
  10 000,- Kč
 • Osazení briliantem
  29 600,- Kč

BEZPLATNÝ DOŽIVOTNÍ SERVIS: Opravy poškrábaného povrchu Úpravy velikostí o 1 až 2 velikosti Obnovení povrchové úpravy Obnovení ručně rytých čar, obrysů a motivů

Při výrobě zlatých prstenů používáme 14-ti karátové zlato (ryzost 585/100). U stříbrných variant používáme stříbro o ryzosti 925/1000.

VÝROBA PRSTENŮ
K výrobě používáme bílé, žluté a červené 14-ti karátové zlato. Naše prsteny mají lesklý nebo matný povrch, kombinovaný ručním rytím.

Více o výrobě prstenů

MĚŘENÍ PRSTENŮ
Aby Vám prsteny udělaly radost nejen jejich dokonalým provedením a prezentovaly Váš dobrý vkus, musí také dokonale sedět.

Více o měření prstenů

RYTINA TEXTU NEBO MOTIVU
Pokud to profil prstenu umožňuje, můžeme na vnitřní straně prstenu zdarma zhotovit rytinu textu nebo motivu.

Více o rytinách a řezech písma