Jazz Sabre

Kód produktu J103
 • Kalkulovaná cena
  27 300,- Kč
 • Základní cena
  27 300,- 
Parametry pro výpočet ceny
D
P
K
M

Barokně působící snubní prsteny na masivním, soudkovitém profilu. Jejich lesklý povrch je protkán kónickými drážkami vyhotovenými technikou hloubkového matu. Florální tématiku rytiny doplňují jako kapky rosy dvojice bílých zirkonů o velikosti 1,5 a 1,75 mm, kterými je prozářený dámský vzor.Uvedená cena s briliantem se může snížit s ohledem na velikost briliantu.Hloubkovým matem se rozumí drážka vyfrézovaná do hloubky 0,5 mm pod povrch prstenu s matným povrchem. Její neocenitelný přínos spočívá v trvanlivosti kresby spojené s elegancí jednoduché a čisté linie.Profil Jazz je oblíbený soudkovitý tvar prstenu s jemným zaoblením uvnitř i vně o šířce 5,2 mm. Umožňuje snadnou manipulaci a pohodlné nošení bez nepříjemných ostrých hran. Je zejména vhodný pro prsty s velkými klouby.

 • BAREVNÉ VARIANTY Žluté Bílé Červené Dvoubarevné Stříbrné
 • PARAMETRYváha: 10gšířka: 5,2mm Profil (kliknutím zobrazíte ve 3D)
  Profil Jazz - klikněte pro 3D profil
 • Stříbrná varianta
  10 500,- Kč
 • Osazení briliantem
  35 700,- Kč

BEZPLATNÝ DOŽIVOTNÍ SERVIS: Opravy poškrábaného povrchu Úpravy velikostí o 1 až 2 velikosti Obnovení povrchové úpravy Obnovení ručně rytých čar, obrysů a motivů

Při výrobě zlatých prstenů používáme 14-ti karátové zlato (ryzost 585/100). U stříbrných variant používáme stříbro o ryzosti 925/1000.

VÝROBA PRSTENŮ
K výrobě používáme bílé, žluté a červené 14-ti karátové zlato. Naše prsteny mají lesklý nebo matný povrch, kombinovaný ručním rytím.

Více o výrobě prstenů

MĚŘENÍ PRSTENŮ
Aby Vám prsteny udělaly radost nejen jejich dokonalým provedením a prezentovaly Váš dobrý vkus, musí také dokonale sedět.

Více o měření prstenů

RYTINA TEXTU NEBO MOTIVU
Pokud to profil prstenu umožňuje, můžeme na vnitřní straně prstenu zdarma zhotovit rytinu textu nebo motivu.

Více o rytinách a řezech písma