Fusion Groove

Kód produktu F101
 • Kalkulovaná cena
  29 400,- Kč
 • Základní cena
  29 400,- 
Parametry pro výpočet ceny
D
P
M

V jednoduchosti je síla, tak by se dal nazvat tento efektní vzor snubních prstenů unisex. Lesklý žlutý kruh se zaoblenými okraji nese užší kruh z bílého, sametově matného zlata, jehož hrany zvýrazňují linie hloubkového matu a vroubkování milgrif. Profil je rovný o šířce 6 mm.Hloubkovým matem se rozumí drážka vyfrézovaná do hloubky 0,5 mm pod povrch prstenu s matným povrchem. Její neocenitelný přínos spočívá v trvanlivosti kresby spojené s elegancí jednoduché a čisté linie.

 • BAREVNÉ VARIANTY Žluté Bílé Červené Dvoubarevné Stříbrné
 • PARAMETRYváha: 10gšířka: 6 mm Profil (kliknutím zobrazíte ve 3D)
  Profil Fusion 2 - klikněte pro 3D profil
 • Stříbrná varianta
  12 600,- Kč

BEZPLATNÝ DOŽIVOTNÍ SERVIS: Opravy poškrábaného povrchu Úpravy velikostí o 1 až 2 velikosti Obnovení povrchové úpravy Obnovení ručně rytých čar, obrysů a motivů

Při výrobě zlatých prstenů používáme 14-ti karátové zlato (ryzost 585/100). U stříbrných variant používáme stříbro o ryzosti 925/1000.

VÝROBA PRSTENŮ
K výrobě používáme bílé, žluté a červené 14-ti karátové zlato. Naše prsteny mají lesklý nebo matný povrch, kombinovaný ručním rytím.

Více o výrobě prstenů

MĚŘENÍ PRSTENŮ
Aby Vám prsteny udělaly radost nejen jejich dokonalým provedením a prezentovaly Váš dobrý vkus, musí také dokonale sedět.

Více o měření prstenů

RYTINA TEXTU NEBO MOTIVU
Pokud to profil prstenu umožňuje, můžeme na vnitřní straně prstenu zdarma zhotovit rytinu textu nebo motivu.

Více o rytinách a řezech písma