Soul Snake

Kód produktu S003
 • Kalkulovaná cena
  16 790,- Kč
 • Základní cena
  16 790,- 
Parametry pro výpočet ceny
D
P
K
M

Jemná rozvětvená kresba tohoto vzoru připomíná florální mistrovství secesního dekoru. Je vytvořená kontrastem lesku a povrchového matu s ručně provedenou konturou. Dámský prsten doplňuje zirkon o průměru 1,5 mm. Velikost kamenu, po případě jejich počet nebo barva, záleží stejně jako u všech ostatních vzorů na Vaší volbě a dává Vám tak možnost vytvořit si svůj vlastní originál. Uvedená cena s briliantem se může snížit s ohledem na velikost briliantu.

Profil Soul je velmi oblíbený soudkovitý tvar prstenu s jemným zaoblením uvnitř i vně o šířce 4,2 mm. Umožňuje snadnou manipulaci a pohodlné nošení bez nepříjemných ostrých hran. Je zejména vhodný pro prsty s velkými klouby.

 • BAREVNÉ VARIANTY Žluté Bílé Červené Dvoubarevné Stříbrné
 • PARAMETRYváha: 6,8 gšířka: 4,2 mm Profil (kliknutím zobrazíte ve 3D)
  Profil Soul - klikněte pro 3D profil
 • Stříbrná varianta
  4 640,- Kč
 • Osazení briliantem
  17 390,- Kč

BEZPLATNÝ DOŽIVOTNÍ SERVIS: Opravy poškrábaného povrchu Úpravy velikostí o 1 až 2 velikosti Obnovení povrchové úpravy Obnovení ručně rytých čar, obrysů a motivů

Při výrobě zlatých prstenů používáme 14-ti karátové zlato (ryzost 585/100). U stříbrných variant používáme stříbro o ryzosti 925/1000.

VÝROBA PRSTENŮ
K výrobě používáme bílé, žluté a červené 14-ti karátové zlato. Naše prsteny mají lesklý nebo matný povrch, kombinovaný ručním rytím.

Více o výrobě prstenů

MĚŘENÍ PRSTENŮ
Aby Vám prsteny udělaly radost nejen jejich dokonalým provedením a prezentovaly Váš dobrý vkus, musí také dokonale sedět.

Více o měření prstenů

RYTINA TEXTU NEBO MOTIVU
Pokud to profil prstenu umožňuje, můžeme na vnitřní straně prstenu zdarma zhotovit rytinu textu nebo motivu.

Více o rytinách a řezech písma