Soul River

Kód produktu S002
 • Kalkulovaná cena
  11 900,- Kč
 • Základní cena
  11 900,- 
Parametry pro výpočet ceny
D
P
K
Z

Tento vzor patří k našim nejoblíbenějším. Vyznačuje se krásným zvlněným ornamentem středem procházející matné linky, která je zvýrazněná ručně rytou konturou. Rytina zároveň odděluje kresbu vlnovky od zbývající lesklé části povrchu. Pětice zirkonů u dámského vzoru má průměr 1,5 mm. Počet kamenů si můžete zvolit sami, časté jsou varianty se třemi nebo sedmi kameny. Uvedená cena s briliantem se může snížit
s ohledem na velikost briliantů.

Profil Soul je velmi oblíbený soudkovitý tvar prstenu s jemným zaoblením uvnitř i vně o šířce 4,2 mm. Umožňuje snadnou manipulaci a pohodlné nošení bez nepříjemných ostrých hran. Je zejména vhodný pro prsty s velkými klouby.

 • BAREVNÉ VARIANTY Žluté Bílé Červené Dvoubarevné Stříbrné
 • PARAMETRYváha: 6,8 g šířka: 4,2 mm Profil (kliknutím zobrazíte ve 3D)
  Profil Soul - klikněte pro 3D profil
 • Stříbrná varianta
  3 800,- Kč
 • Osazení briliantem
  14 900,- Kč

BEZPLATNÝ DOŽIVOTNÍ SERVIS: Opravy poškrábaného povrchu Úpravy velikostí o 1 až 2 velikosti Obnovení povrchové úpravy Obnovení ručně rytých čar, obrysů a motivů

VÝROBA PRSTENŮ
K výrobě používáme bílé, žluté a červené 14-ti karátové zlato. Naše prsteny mají lesklý nebo matný povrch, kombinovaný ručním rytím.

Více o výrobě prstenů

MĚŘENÍ PRSTENŮ
Aby Vám prsteny udělaly radost nejen jejich dokonalým provedením a prezentovaly Váš dobrý vkus, musí také dokonale sedět.

Více o měření prstenů

RYTINA TEXTU NEBO MOTIVU
Pokud to profil prstenu umožňuje, můžeme na vnitřní straně prstenu zdarma zhotovit rytinu textu nebo motivu.

Více o rytinách a řezech písma