Gypsy Ego

Kód produktu G101
 • Kalkulovaná cena
  26 000,- Kč
 • Základní cena
  26 000,- 
Parametry pro výpočet ceny
D
P
K
M

Pro příznivce moderních nestárnoucích trendů je určen tento vzor snubních prstenů půlkulatého profilu z bílého zlata. Lesklý, rovný povrch protínají dvě rovnoběžné, horizontálně vedené půlkulaté drážky. Jejich překrývající se konce jsou u dámského vzoru osazené pěticí bílých zirkonů o průměru 1,5 mm, které svým kulatým tvarem změkčují lineární strohost drážek a zároveň vnášející do designu prstenů prvek hravosti. Uvedená cena s briliantem se může snížit s ohledem na velikost briliantu.Hloubkovým matem se rozumí drážka vyfrézovaná do hloubky 0,5 mm pod povrch prstenu s matným povrchem. Její neocenitelný přínos spočívá v trvanlivosti kresby spojené s elegancí jednoduché a čisté linie.
Profil Gypsy je masivnější, uvnitř zaoblený a zvenku plochý o šířce 5,2 mm,umožňuje snadnou manipulaci a příjemné nošení bez nebezpečí ostrých hran.

 • BAREVNÉ VARIANTY Žluté Bílé Červené Dvoubarevné Stříbrné
 • PARAMETRYváha: 10gšířka: 5,2mm Profil (kliknutím zobrazíte ve 3D)
  Profil Gypsy - klikněte pro 3D profil
 • Stříbrná varianta
  10 000,- Kč
 • Osazení briliantem
  32 000,- Kč

BEZPLATNÝ DOŽIVOTNÍ SERVIS: Opravy poškrábaného povrchu Úpravy velikostí o 1 až 2 velikosti Obnovení povrchové úpravy Obnovení ručně rytých čar, obrysů a motivů

Při výrobě zlatých prstenů používáme 14-ti karátové zlato (ryzost 585/100). U stříbrných variant používáme stříbro o ryzosti 925/1000.

VÝROBA PRSTENŮ
K výrobě používáme bílé, žluté a červené 14-ti karátové zlato. Naše prsteny mají lesklý nebo matný povrch, kombinovaný ručním rytím.

Více o výrobě prstenů

MĚŘENÍ PRSTENŮ
Aby Vám prsteny udělaly radost nejen jejich dokonalým provedením a prezentovaly Váš dobrý vkus, musí také dokonale sedět.

Více o měření prstenů

RYTINA TEXTU NEBO MOTIVU
Pokud to profil prstenu umožňuje, můžeme na vnitřní straně prstenu zdarma zhotovit rytinu textu nebo motivu.

Více o rytinách a řezech písma